Tajná "generálka" v Los Angeles, "PR08" setlisty

1. června 2008 v 18:57 | pavliiik |  lp
Za poslední tři dny se toho událo skutečně hodně. Z ničeho nic se nám dostává pořádné porce zajímavých informací, které nám v poslední době tak moc chyběly. V této novince se budeme věnovat koncertům a věcem, které nás doufám neminou.

Přesně před 2 dny proběhl v Los Angeles utajený, privátní koncert kapely. Počet diváků se pohyboval skutečně nízko - pouhých 15 šťastlivců z řad LPU. Také délka "koncertu" nebyla zrovna "madisonská", zde máte setlist:

http://lplive.net/shows/20080529.php

Záměrně jsem nakousl setlist. Na výše uvedené stránce si můžete přečíst také "show notes", tedy informace týkající se obsahu vystoupení. Jsou tam docela zajímavé věci - "Wake 2.0", tedy zbrusu nová verze tohoto intra z MtM, Lying From You jako startovací song nebo skutečné live představení "We Made It". Jak se dalo předpokládat, pro následující vystoupení evropského turné a "PR08" chystá kapela dosti razantní změny ve struktuře koncertů. Na internet se dostal seznam dvou ze tří plánovaných setlistů pro Projekt Revolution 08, tyto setlisty nesou název W, X, Y a my známe obsah dvou z nich:

Setlist W:
http://lplive.net/setlistW.jpg

Setlist Y:
http://img50.imageshack.us/img50/690/lpsetlisty0508ladi8.jpg

Pořádně si vše pročtěte, hlavně informace v závorkách. A proč tyto setlisty takhle opěvuji? Je totiž docela možné, že podobná nebo dokonce stejná verze nás potká v Brně. Selist Y je docela pravděpodobný, ještě uvidíme, co nám přinese "Setlist Z". Je to bomba, slyšet songy jako "Easier To Run", "With You" nebo překrásné "Announcement Service Public", to by byla prostě paráda. Skutečně obrovská změna oproti "US Arena Tour". Jenom doufejme, že se jedná o skutečně pravdivé důkazy, neboť v dnešní době si člověk nemůže být jistý skoro ničím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

jedes na lp do brna??

urciteee 52.2% (35)
ne-e ale moc moc chci 25.4% (17)
ne 22.4% (15)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.