Září 2008

lp stranky

30. září 2008 v 15:27 | pavliiik |  lp
tady mate najaky stranky o lp...nejsou ceske takze je potreba trosu znalost anglictiny, protoze na linkinpark.cz se toho moc nedoctete :D
samozdrejme nesmim opomenout stranky mikeho shoinody, na kterych se objevilo par novych obrazu.Mike vymenil "priserky" za "lebkouny" posudte sami http://www.mikeshinoda.com/art
neni nouze take o nve fotky http://www.mikeshinoda.com/photos

uz to zase rozjeli

23. září 2008 v 12:52 | pavliiik |  ostatni
http://www.linkinpark.cz/

oficialni stranka linkinpark.cz uz se zase rozjela a o5 s novym desingem, tak sem zvedav jak dlouho to klukum vydrzi!!

Atreyu - Falling Down

16. září 2008 v 15:28 | pavliiik |  ostatni
tahle skupina se prestavila na projekt revolution...poslechni a uvidis:)

to je dost!!

16. září 2008 v 8:23 | pavliiik
To, že zde vidíte tuto stránku, znamená jedinné - web lp.cz se zavírá.
Zavírá se, aby zde mohl vzniknout nový web, který naváže na mnohaletou tradici linkinpark.cz a bude nadále plnit to, co si před pár lety předsevzal původní team.
Kdo tento web byť jen občasně navštěvoval, musel si všimnout, že v posledních měsících lapal web po dechu a stále se nemohl nadechnout. Je asi zbytečné pitvat se v minulosti a hledat kde se stala chyba - tohle snad provedou jenom ti, co se budou chtít při tvorbě nového webu vyhnout všem pádům a problémům, jako se nám to občas zadařilo dosud.
Skutečnost je taková, že jsem kdysi rozjel web, kde se podařilo celkem slušně přinášet novinky všem co se o Linkin Park zajímali. Nicméně jak čas plyne, tak se věci mění a i já jsem se postupně měnil a měl na web míň a míň času až sem zjistil, že už to tak dál nejde. Posledním hřebíčkem do rakve webu byla změna redakčního systému, kterou sem neuváženě provedl, abych umožnil redaktorům více možností v tvorbě obsahu. Nicméně špatné načasování, nepřipravenost, nepříliš dokonalá grafika a jistá neochota či zaneprázdněnost redaktorů vyústila v převážně neaktualizovaný web, který značně zklamal důvěru stálých návštěvníků. Bohužel se stalo a nedá se to vrátit zpět, ale co se dá udělat je to, že se to dá do budoucna změnit.
Rozhodl jsem se předat prostor webu linkinpark.cz lidem, co mají v LP CZ komunitě stabilní pozici kvalitního webu a mají čas i nadále se Linkin Park věnovat. Všichni je určitě znáte a já věřím, že navrátí oblíbenost webu linkinpark.cz zpátky tam, kde patří. Nový web se zde objeví během následujících pár dní a určitě si ho oblíbíte na první pohled natolik, že se sem opět budete s radostí vracet. Ti, kteří jste se zaregistrovali během prázdnin do nového redakčního systému byste měli mít své přihlašovací údaje platné i v novém redakčním systému(pracuje se na tom). V opačném případě se omlouvám a poprosím vás, abyste se znovu zaregistrovali.
Chci poděkovat všem návštěvníkům našeho webu za stálou přízeň, kterou nám projevovali po celou dobu LinkinPark.cz fanclubu přestože se sem tam setkával web s nějakými problémy. Chci také poděkovat všem, kteří se na tvorbě webu aktivně podíleli a umožnili nám přinášet vám aktuální informace a také těm, kteří nás v tvorbě webu různě podporovali.
zdroj:linkinpark.cz

projekt revolution 1st week

8. září 2008 v 16:15 | pavliiik |  lp
Doporucuji shlednout tohle video...!!
je tam i kousek z vystoupeni s Busta Rhymes- we made it----u tohohle mi naskocila husina, kterou pamatuju naposled na koncerte:)