Říjen 2008

první krůčky k novému cd

27. října 2008 v 12:12 | pavliiik |  lp
"Dělal jsem na skladbách u mě doma nebo v autobuse, ale zatím nebyla šance pracovat s ostatním, až do tohoto týdne. Před pár dny jsme se sešli u Joea, Phoenix, já a Joe a začli na několika věcech pracovat. Z těch dvou songů, na kterých jsme dělali byl jeden tvrdší a rychlejší s tvrdší kytarou a zdeformovaným samplem bubnů, ten druhý byl míň agresivní, ale pořád dost temný a pozitivní se zajímavě stupňovanými akordy. Joe má novou MIDI-klávesovou-mixážní jednotku, kde může nechat vinyl přehrávat tóny, které zahrajete na klávesy a pak je můžeme scratchovat přímo v reálném čase. Je to hodně cool. Myslím, že tahle věc má velký potenciál.

Rozhodně později příjdou další updaty. Připravujeme se na mnohem definovanější rozvrh práce ve studiu během nadcházejících týdnů.

No a jen tak mimochodem, Joe mi dal ableton live , program kde můžu dávat dohromady různé mixtape-mashupové projekty. Zrovna na jednom dělám a snad ho sem na mikeshinoda.com budu moct brzy dát, bude obsahovat starší songy od různých umělců, kteří jsou podle mě super. - MS

P.S - Musel jsem odvolat Phoenixe kvůli tričku, které měl na sobě. Sranda je, že on ví, že je to sporné, dal si ho, aby mě a Joea pobavil."

tohle se objevilo na lp.cz


Mike nás prostě jen provokuje:D nic konkrétního...aspon styl kdyby řekli bo něco z čeho se dá
vycházet...ale po tomhle článku si můžeme tak dávat další a další otátky:(
nezbývá nám tedy než checkovat mikeshinoda.com a doufat v konkrétnější informace :)


K RoadToRevolution jsme zatím bez novinky...jediné co můžu stoprocentně říct, tak jen že vyjde za 28dní a 11 hodin... pro nedočkavce nic optimistického :D

mike shinoda vs. her majesty

26. října 2008 v 8:26 | pavliiik |  lp

Jednoho krásného dne jsem se nudil, a tak jsem namixoval Her Majesty s Its going down....fakt nářez:D pokud máte zájem tak poslechnout můžete tady

leave out the rest Milton Keynes

23. října 2008 v 20:47 | pavliiik |  lp
A mámetady první ochutnávku nového CD/DVD, které vyjde už za 3 dny:) veškeré odkazy ke stažení hned dodám, nebo jestli nejste chudí studenti tak si ho kupte :)
ale zpět k videu,je to na německých stránkách a jelikož německy neumím ani slovo tak nemám ponětí co se tam píše...
video je tady moc hezky!!
za tři dny už toho bude víc:)

road to revolution and AMA

16. října 2008 v 16:23 | pavliiik
Na livedaily vyšel menší článek o chystaném DVD Road to Revolution a vypadá to, že se dočkáme i nějákých skrytých bonusových skladeb (vzpomínáte ještě na remix One Step Closeru z TFPATPF?). Kromě toho Chester Bennington prozradil proč se rozhodli na DVD vydat právě koncert v Milton Keynes:
"Za těch pár let už jsme v rámci Projektu Revolution hráli více než dvě stovky show stovkám a tisícům fanoušků a každá z nich byla něčím speciální a show v Milton Keynes mi nejvíce utkvěla v paměti. Byla to jedna z těch nocí kdy se dav a kapela spojily v jedno a chtěli jsme se o ten zážitek podělit se všemi fanoušky, kteří tam nemohli být."
A ještě jedna zajímavost. 29. června 2008 se na koncert v Milton Keynes přijelo podívat 55 000 fanoušků což je podle kapely zatím nejvíce za šestiletou historii Projektu Revolution.


AMA 2008

Linkin Park
byli nominováni na american music awards v kategorii: Favourite Artist in the Alternative Rock Music .Dát hlas a porazit tak Coldplay nebo Foo Fighters, jim můžete můžete přímo tu. Hlasování končí 7. listopadu a vyhlášení vítězu pak přenáší ABC 23. listopadu. Takže pokud náhodou máte ABC nenechte si to ujít.


Omlouvám se že jen "kopíruju"¨z lp.cz ale momentálně toho času tolik neni:(


"cesta k revoluci"

14. října 2008 v 15:50 | pavliiik |  lp
neboli "ROAD TO REVOLUTION" zní název ohlášeného CD/DVD comba, o kterém se tady během minulých dní mluvilo. Titul alba nakonec Linkin Park vybrali z hlavy uživatele LPASIANOTTERa, který jej před několika málo dny ve fóru nadhodil. Nové album tedy vychází 25. 11 2008 a záznam show z Milton Keynes měl takovýto tracklist:

One Step Closer
From The Inside
No More Sorrow
Given Up
Lying From You
Hands Held High (Acapella)
Leave Out All the Rest
Numb
The Little Things Give You Away
Breaking the Habit
Shadow of the Day
Crawling
In the End
Pushing Me Away (Piano)
What I've Done
Numb/Encore (featuring Jay-Z)
Jigga What/Faint (featuring Jay-Z)
Bleed It Out

Další detaily a "tajné" informace se budou nadále vynořovat na linkinpark.com a samozřejmě i zde www.linkinpark.cz/


chybí mi tam we made it:(


unofficial video Hands Held High

13. října 2008 v 16:46 | pavliiik |  lp
Neoficiální video Hends Held Hight jsem objevil na strankach Shinody...shlednout můžete tady http://www.youtube.com/watch?v=JwAGc4aM5q0
klip je s válečnou tématikou, kdo jste videli dokument o Bushovi a "dvojcatech" tak jistě poznáte i pár záběrů...klip je spíš pro Bushovi odpůrce než příznivce, ale dost o politice:)
Klip je vydařený...ale podle mě,je jen aby tahle písnička "nebyla bez obrazu"
rozhodně se z toho nestane zveřejnovaný klip v tv atc.

joe hahn and good charlote

12. října 2008 v 11:38 | pavliiik |  lp
Joe Hahn se podílí na nové desce Good Charlote...
jedná se jen o jednu namixovanou písničku s názvem Young and Hopeles.
Nová deska Good Charlote bude něco jako u LP Reanimation,nebo alespon já sem to tak pochopil:)
na nové CD The Greates Remixed se podle všeho můžeme těšit 25. listopadu 08Chester si na posledním koncertě Projekt Revolution poranil záda.Shinodův rozhovor:
"Moc rád bych vám toho řekl víc, ale ani my o tom nemáme jasnou představu. Netušíme, jak se to stalo. Přišli jsme k němu domů, a i když nedělal nic namáhavého, úplně mu odešla záda a jeho to tak bolelo, že ani nedokázal vstát. Takže jsme mu dali nějaké léky proti bolesti a odvezli ho do nemocnice. Doktor mu udělal testy, a našel něco, co už si ani nepamatuju, jak se jmenuje. Každopádně mu nařídil nějakou dobu odpočívat."
My už ale víme,že si Chazzy poranil dvě ploténky na zádech, když si hrál se svými dětmi.Díky které lp zrušili další plánované koncerty Projekt Revolution a vrátili se do studia k novému live CD z Milston Keyes...CD by podle informací mohlo vyjít už v listopadu...Není tak pochyb, že v zimě nebude nouze o novou muziku jak ze strany Good Charlote tak LP.

vzkaz od lp

8. října 2008 v 15:24 | pavliiik |  lp
"Ahoj všichni. Je mi potěšením ohlásit, že pro vás dáváme dohromady nové živé CD/DVD! Nahráli jsme show v Milton Keynes (projekt revolution,Uk), a vydáme ji jako CD/DVD combo co nejdřív po tom, co ho dokončíme.
Nicméně, máme problém album pojmenovat ...tak chceme abyste ho pojmenovali vy!"


naprosto neuvěřitelné, ačkoliv dělat si nějaké naděje je trošku dětinské...to mi ale vůbec nevadí :D
Všichni, kteří máte zájem nebo jen to chcete zkusit:) bude pro vás velmi důležitý odkaz pojmenuj album

freestyle

7. října 2008 v 20:04 | pavliiik


při zjištění minulé novinky, kterou jsem uveřejnil jako před poslední jsem se tak těšil na mikeho RAP..musel jem najít aspon neco "staršího" at nas to aspon naladii:D


další videa, pro ty které to cyhtlo :)

Cypres hill and mike shinoda

6. října 2008 v 15:40 | pavliiik |  lp
Cypress hill je dalsi zastavka Mikeho Shinody a to nastesti jen kratkodobe:)
V novem cd pujde predevsim o hard-core hip-hop...Mikeho se dockame podle vseho jen v jedne skladbe, muze nas ale tesit ze album pujde na trh uz v lednu pristiho roku...
Jen doufam ze se jmeno pisnicky dozvime co nejdrive...zatim jsou "hotovy" tri pisne z noveho alba.

nominace na MTV eurpean music awards

1. října 2008 v 11:24 | pavliiik |  lp
Linkin park byli nominovani a to v kategoriich "headliner"a "rockout" hlasovat pro ne muzete tu http://ema.mtv.tv/vote/
vyhlaseni probehne v Liverpoolu 6. listopadu...